Till startsida

Institutionen för biologi och miljövetenskap

vid Naturvetenskapliga fakulteten

Institutionen för biologi och miljövetenskap
Box 463
40530 Göteborg
Besöksadress: Carl skottsbergs gata 22 b, 40530 Göteborg

Epost: bioenv@bioenv.gu.se

Prefekt: Ingela Dahllöf

Om enheten

Personer

Visar 1 - 50 av 246

Namn Titel Telefon E-post
Adamsson, Marie Universitetslektor 031-786 3752 marie.adamsson@bioenv.gu.se
Adolfsson, Lisa Doktorand 031-786 6679 lisa.adolfsson@bioenv.gu.se
af Ekenstam, Angelica Doktorand 031-786 6591 angelica.ekenstam@bioenv.gu.se
Agrenius, Stefan Forskningsing 031-786 9524 stefan.agrenius@bioenv.gu.se
Alden, Vivian Forskningsing 031-786 2661 vivian.alden@bioenv.gu.se
Aldvén, David Doktorand 031-786 3635 david.aldven@bioenv.gu.se
Alsterberg, Christian Postdoktor 031-786 6596 christian.alsterberg@bioenv.gu.se
Andersson, Maria Forskningsbiträde maria.andersson@bioenv.gu.se
Andersson, Mats Utbildningshandlä… 031-786 2688 mats.andersson@bioenv.gu.se
Andersson, Staffan Professor 031-786 3647 staffan.andersson@bioenv.gu.se
Andre, Carl Professor, Marin ekologi. Population… 031-786 9633 carl.andre@bioenv.gu.se
Ansebo, Anna Forskningsing 031-786 3655 anna.ansebo@bioenv.gu.se
Antonelli, Alexandre Universitetslektor 031-786 2557 alexandre.antonelli@bioenv.gu.se
Appelgren, Monica Forskningsing 031-786 2704 monica.appelgren@bioenv.gu.se
Appelqvist, Thomas Universitetslektor 031-786 2607 thomas.appelqvist@bioenv.gu.se
Ardehed, Angelica Doktorand 031-786 9688 angelica.ardehed@bioenv.gu.se
Aronsson, Henrik Forskningsing, 1:e 031-786 4802 henrik.aronsson@bioenv.gu.se
Arrhenius, Åsa Forskningsing, 1:e 031-786 2625 asa.arrhenius@bioenv.gu.se
Arvidsson, Lars Professor, adjungerad 031-786 2659 lars.arvidsson@bioenv.gu.se
Asker, Noomi Forskare 031-786 3685 noomi.asker@bioenv.gu.se
Asmonaite, Giedre Forskningsbiträde giedre.asmonaite@gu.se
Axelsson, Michael Professor 031-786 3689 michael.axelsson@bioenv.gu.se
Aydin, Zeynep Doktorand zeynep.aydin@bioenv.gu.se
Backhaus, Thomas Professor 031-786 2734 thomas.backhaus@bioenv.gu.se
Bacon, Christine Postdoktor christine.bacon@bioenv.gu.se
Baden, Susanne Pihl Professor 031-786 9527 susanne.baden@bioenv.gu.se
Batorowicz, Ewa Institutionsadmin… 031-786 2683 ewa.batorowicz@bioenv.gu.se
Bengtsson, Peter Tekniker 031-786 3630 peter.bengtsson@bioenv.gu.se
Berg Hasper, Thomas Doktorand 031-786 6663 thomas.hasper@bioenv.gu.se
Berggren, Matz Forskare 031-786 9528 matz.berggren@bioenv.gu.se
Bergkvist, Johanna Postdoktor 031-786 3786 johanna.bergkvist@bioenv.gu.se
Bergström, Per Doktorand/ projektassistent 031-786 9683 per.bergstrom@bioenv.gu.se
Björnsson, Björn Thrandur Professor, Endokrin reglering av kal… 031-786 3691 thrandur.bjornsson@bioenv.gu.se
Blanck, Hans Professor 031-786 2609 hans.blanck@bioenv.gu.se
Blanco Pastor, José Luis Eu-postdoc (marie curiestip) jose.luis.blanco.pastor@gu.se
Blom, Eva-Lotta Doktorand eva-lotta.blom@bioenv.gu.se
Blomqvist, Donald Forskare 031-786 3460 donald.blomqvist@bioenv.gu.se
Bornmalm, Lennart Universitetslektor 031-786 2844 lennart.bornmalm@bioenv.gu.se
Bourlat, Sarah Forskare 031-786 3863 sarah.bourlat@bioenv.gu.se
Bresolin De Souza, Karine Doktorand karine.bresolin@bioenv.gu.se
Brijs, Jeroen Doktorand 031-786 3679 jeroen.brijs@bioenv.gu.se
Burns, Gavin Philip Doktorand/ projektass gavin.philip.burns@gu.se
Butlin, Roger Professor, gäst roger.butlin@bioenv.gu.se
Bäckdahl, Linn Ekonomiadministratör 031-786 3694 linn.backdahl@bioenv.gu.se
Börjesson, Monica Universitetsadj 031-786 3775 monica.borjesson@bioenv.gu.se
Carlsson, Bernt Tekniker 031-786 3633 bernth.carlsson@bioenv.gu.se
Carney Almroth, Bethanie Universitetslektor, biträdande 031-786 3673 bethanie.carney@bioenv.gu.se
Celander, Malin Professor 031-786 3693 malin.celander@bioenv.gu.se
Cervin, Gunnar Forskningsing, 1:e 031-786 9689 gunnar.cervin@bioenv.gu.se
Chabokdavan, Kamran Forskningsbiträde kamran.chabokdavan@gu.se

Visar 1 - 50 av 246

Till sidans topp

© Göteborgs universitet, Box 100, 405 30 Göteborg
Tel. 031-786 0000, Kontakta oss

Om webbplatsen | Karta